TopStar

28. května 2019 10:22

Tereza Šulcová

Ariana Grande má svou voskovou figurínu v Madame Tussauds! Ta ale sklízí kritiku

Jedna z nejznámějších zpěvaček současnosti Ariana Grande má svou napodobeninu ve světoznámém muzeu voskových figurín Madame Tussauds, které sídlí v Londýně a má pobočky po celém světě.

Muzeum bylo založeno sochařkou Marií Tussaud, která tvořila voskové figuríny známých osobností. Mezi nejznámější osobnosti patřil Benjamin Franklin, Walter Scott nebo Jean Jacques Rousseau.

V dnešní době se v muzeu můžeme setkat s řadou významných osobností současnosti od herců, zpěváků, hudebníků, až po známé politiky a sportovní hvězdy. Příkladem může být Adolf Hitler, Britney Spears, David Beckham, George W. Bush, Princezna Diana, Marilyn Monroe, Julia Roberts, Johnny Depp nebo i Michael Jackson.

Mezi další slavné osobnosti, které jsou vystavené v muzeu, patří nyní i zpěvačka Ariana Grande. Bohužel její socha nevypadá moc věrohodně oproti jiným osobnostem. Fanoušci se bouří na sociálních sítích a vyjadřují velký nesouhlas. „Tohle není Ariana Grande! Ten, kdo sochu vytvořil, ji pravděpodobně ani neviděl,“ píše fanoušek na Twitteru.

Obecně vzato si jsou známé osobnosti velmi podobné. Tady to byl ale velký krok vedle. Zpěvačka začala nad svou voskovou figurínou také pochybovat. „Chtěla bych něco říct,“ začala svůj projev na sociální platformě. K tomu zveřejnila snímky voskové figuríny, které kolují po internetu a jsou terčem posměchu.

Vosková figurína Ariany Grande bude přístupná veřejnosti po dobu pěti týdnů v muzeu Madame Tussauds London.

Sdílejte článek

Přečtěte si také