TopStar

18. srpna 2015 14:24

Michal Chalupa

Arwen z Pána prstenů konečně UKÁZALA mimčo: Je malý ELF Sailor po mámě, nebo po tátovi?

Liv Tyler (38) začátkem února porodila syna Sailora, kterého má s Davidem Gardnerem. Dosud jen na Instagramu ukazovala dítě zezadu. Myslíte, že je víc podobný mámě, nebo tátovi?

Pro Liv už je Sailor druhým synem po desetiletém Milo Williamovi, kterého má se zpěvákem Spacehog, s kterým se po deseti letech manželství v roce 2008 rozvedla. V roce 2014 se zakoukala do sportovního a zábavního byznysmena Davida Gardnera, se kterým si velmi rychle upekli další děťátko. Dave má totiž z dřívějška také syna Greye (7). Není bez zajímavosti, že David patří mezi nejlepší kamarády Davida Beckhama.

Když Liv Tyler na svém Instagramu postovala fotku syna, připsala dojemný koment, ve kterém svému partnerovi vyznává lásku: „Náš překrásný chlapeček – Sailor Gene Gardner – 6 měsíců starý – tak moc zamilovaná a vděčná Davidu Gardnerovi.“ Takové dojemné vyznání samozřejmě nenechalo Davida chladným. Na svých stránkách vzápětí rozeslal stejný obrázek jako odpověď své drahé s komentářem: „Náš úžasný chlapeček … Sailor Gene Gardner – díky bohu, že vypadá jako jeho překrásná maminka Liv.“ No nejsou sladcí?

Sdílejte článek
Štítky Instagram David Beckham elf

Přečtěte si také