TopStar

1. srpna 2015 19:34

Tereza Javorová

Bůh Facebooku bude otcem! Mark Zuckerberg čeká se svou ženou Cillou miminko

Zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg oznámil se svou ženou, lékařkou Priscillou Chan, že čekají svoje první miminko! Svým fanouškům oznámil ve facebookovém postu dokonce i pohlaví dítěte.

Bude to holka! Mark dále na Facebook napsal: "Bude to nová kapitola našeho života. Dosud jsme měli obrovské štěstí, že jsme mohli ovlivnit životy tolika lidí - Cilla jako lékařka a já skrze tuto komunitu a filantropii. Teď se zaměříme na to, abychom udělali svět lepší pro naše děti a další generaci."

Pár zatím neprozradil předpokládaný termín porodu. Mark se ale s fanoušky podělil o jednu choulostivou záležitost. Přiznal, že pár se musel za poslední dva roky vypořádat se třemi potraty. "Jste plní naděje a začínáte si uvědomovat, že budete mít dítě. Představujete si, kým se stanou, sníte o jejich budoucnosti a různé věci plánujete. Pak jsou ale pryč. Je to velmi smutná zkušenost."

Zároveň dodal, že ne mnoho lidí se o potratu odváží promluvit. Pro rodinu je to vždy velmi bolestivá a intimní záležitost. Jeho žena Priscilla je ale lékařka, a proto chce, aby se o tomto problému, se kterým se setkává mnoho párů, vědělo. A aby svým "přiznáním" podpořili i ostatní páry, které mají problém s početím.


Přečtěte si také