TopStar

31. října 2013 16:47

Ashton Kutcher a Demi Moore – Konečně podepsali rozvod

Trvalo jim to dva roky od chvíle, kdy Demi Ashtona vykopla kvůli jeho opakovaným nevěrám. A teď jsou konečně oba volní, informaci přinesl Daily Mail.

Demi si svého o šestnáct let mladšího zajíčka hýčkala a před jeho poklesky zavírala oči. Ashton byl ale stále troufalejší, a tak když praskla poslední nehorázná aféra, Demi došla trpělivost.

Následně se ale zhroutila, nejedla a nakonec musela do psychiatrické léčebny. Dva roky od rozchodu ale dvaapadesátiletá herečka vypadá fantasticky. Chodí na kursy jógy a věnuje se především sama sobě.

S Ashtonem se občas vídají, naposledy byli vyfotografováni v přátelském rozhovoru na letišti v Los Angeles. Ashton si také telefonuje se všemi dcerami své bývalé ženy, které se Demi narodily v manželství s hercem Brucem Willisem.

Demi i Ashton jsou nyní konečně volní pro nový vztah i "papírově". Největší oříšek samozřejmě byly peníze. Herečce zůstalo odhadem 150 miliónů dolarů, Ashton vyšel z rozvodu mnohem hůř. Nemusí si s tím ovšem dělat starosti. Stal se mezitím nejlépe placeným televizním hercem na světě. Za jediný díl seriálu Dva a půl chlapa inkasuje 750 tisíc dolarů!

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také