TopStar

5. května 2019 09:04

Bára Poláková a Tomáš Klus na útěku: Víme proč! Skončí oba v Bohnicích?

Máte pocit, že už je Tomáš Klus tak zásadový, ba zatvrzelý, že vlastně patří do Bohnic? Máte pravdu! A i když je ve video spotu festivalu Mezi ploty zachycen na útěku, ve skutečnosti se na tuhle originální akci odebere dobrovolně, aby zazpíval tisícům svých fanoušků, kteří jsou nastavení podobně.

Jak říká sám mistr energických show a písní s imaginativními texty: „Já nerad prchám. Myslím si, že když člověk prchá, tak potom stejně se na to místo vrátí. Anebo k tomu, kdo ho honí, nějakou cestou se zase zpátky dostane. Takže já jsem pro to, rovnou jít do konfrontace.“

Tomáš je už ostřílený „meziplotař“. K hromadnému úprku do Bohnic se ale poprvé připojila taky Barbora Poláková. Není jí jedno, co se ve společnosti děje, a duševní zdraví považuje za velmi aktuální téma, a tak se hrdě hlásí k tomu, že bude na Plotech vystupovat. Vlastní duševní zdraví má ovšem na háku, poněvadž našla zajímavou terapii: „Začala jsem boxovat a dělá mi to moc dobře, ale furt se teda u toho tlemím. Není to vůbec tak, že bych si tam šla vylejt nějaký svoje negativní emoce. Je to čistá radost,“ vysvětluje tahle skvělá herečka a hudební hvězda.

No tak věřme, že jí stejnou radost jako boxerský ring přinese i hlavní stage festivalu Mezi ploty, a pojďme si ji tam společně poslechnout!

Kromě Báry a Tomáše se na bohnické přehlídce představí třeba Divokej Bill, Wohnout, Pokáč, Marta Jandová, Lake Malawi, Květy, Mucha, Katarzia, Klara & The Pop, Zrní, N.O.H.A., Xindl X, Rybičky 48, Mňága a Žďorp, Vypsaná fiXa, PSH a spousta dalších. Celkem vám poslední květnový víkend zpříjemní na 160 špičkových hudebních a divadelních souborů. Všechny je najdete na www.meziploty.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také