TopStar

29. září 2018 08:00

Markéta Škorňová

Barbados svou rodačku miluje: Rihanna to dozpívala až na velvyslankyni!

Americké zpěvačce a rodačce z Barbadosu Rihanně se dostalo velké cti! Čokoládová kráska byla jmenována velvyslancem Barbadosu pro vzdělání, cestovní ruch a investice. „Bude to velká zodpovědnost, ale těším se,“ nechala se slyšet zpěvačka.

Světoznámá zpěvačka Rihanna (30) je na svou domovinu náležitě hrdá. Barbados je její srdcová záležitost a svou láskou k tomuto ostrovu na východě Karibiku se netají.

Není proto divu, že byla právě Rihanna jmenována mimořádným zplnomocněným velvyslancem Barbadosu pro vzdělání, cestovní ruch a investice. Podle předsedkyně vlády země zvedla umělkyně úroveň celé země a dodala, že zpěvačka je hrdou patronkou Barbadosu.

Mia Motleyová, premiérka Barbadosu, je spoluprací se zpěvačkou nadšená. Země si je velmi dobře vědoma, jak důležitá Rihanna pro Barbados je, jejích podnikatelských kvalit si váží a věří, že se díky této spolupráci prestiž ostrova ještě zvýší.

I sama zpěvačka je touto příležitostí poctěna a už se těší na vzájemnou spolupráci. „Je to velká zodpovědnost, ale už nyní se těším na spolupráci s nejvyššími členy mé rodné země,“ říká sama Rihanna.

Třicetiletá Rihanna je barbadoská zpěvačka a herečka, která je ve své tvorbě ovlivněna styly R&B, reggae, dancehall a dance. Je držitelkou sedmi cen Grammy. Celkem nahrála čtrnáct „number-one“ hitů, ve svých 23 letech tak byla nejmladší umělkyní, která toho dosáhla. Do roku 2012 celosvětově prodala na 25 milionů kusů alb, a také 60 milionů digitálních kopií singlů, což z ní činí nejúspěšnější umělkyni v digitálním prodeji. Vyhrála také cenu Ikony naší generace od AMAs, a stala se tak první držitelkou tohoto ocenění.

Sdílejte článek
Štítky zpěvačka Rihanna Barbados

Přečtěte si také