TopStar

16. srpna 2013 06:50

Dagmar Dandová

Barvoslepé celebrity. Kdo si spletl námořnickou modř s černou?

Po Vltavě se projížděl parník plný celebrit, ale nikdo z nich nezvolil klasickou modrobílou kombinaci. Moderátorky dámského magazínu zřejmě zanevřely na barvy a všechny dorazily v černobílých outfitech.

Leila Abbasová

Přítelkyně Michala Kocába byla tentokrát za dámu a trochu to vypadalo, že si spletla uvolněnou odpolední party na lodi s luxusním večírkem. Slušelo jí to, ale nechápeme, jak mohla vydržet v 30 stupňových vedrech v upnutých šatech s dlouhým rukávem a tlustýma černýma silonkama.

Iva Kubelková

V černé volné blůze vypadala velmi mladistvě a nikdy by jí to odpoledne nehádal, že už je maminkou dvou dětí. Zvolila i ležérní účes a celou dobu se skvěle bavila. Moderátorka TOP STAR magazínu má módu prostě v malíku, a i když nepřišla v námořnickém, vypadala jako pravá pirátská princezna.

Tereza Kostková

Herečka vypadala jako by si právě odskočila z Francouzské Riviéry. Mezi ostatními vyčnívala aspoň velkým barevným kloboukem, který působil jako skvělý módní doplňek a navíc ji chránil před sluníčkem. Bez něj by její outfit působil trochu nudně, ale nakonec díky této kombinaci jako jediná z celebrit na lodi nerezignovala na výrazné barvy.

Ester Janečková

Moderátorka se po dlouhé době objevila na společenské události a vypadala skvěle. Měla nový účes, který jí skvěle ladil se zajímavě střiženou blůzou. U Ester platí to, co u mužů. Vyloženě zraje do krásy.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také