TopStar

5. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

Beckham se zbláznil: Malé Harper shání kopačky!

Sotva oslavila rok života a už ho má pěkně nalinkovaný. Fotbalový idol žen David Beckham se se svou dcerkou Harper Seven nejen rád pochlubí na procházce, ale k překvapení mnohých si docela umí představit, že benjamínek klanu Beckhamových s ním bude jednou také běhat za fotbalovým míčem.

„Harper Seven by mohla být celosvětovou fotbalovou hvězdou,“ nechal se před pár dny slyšet Becks, inspirovaný pobytem v USA, kde je ženský fotbal velkým tématem. „Je jasné, že jako otec tří synů jsem si často představoval, jak kopu se svými dětmi. Není pro mě větší potěšení, než vzít všechny na trénink a sdílet s nimi radost a zkušenosti z fotbalu,“ přiznal Beckham, který se však nebrání ani myšlence, že trenky a podkolenky jednou oblékne i maličká Harper Seven. „Vůbec by mi to nevadilo, ale uvidíme, uvidíme.“

Většina Davidových fanynek ovšem vsadí na to, že nejmenší Beckhamová půjde spíš ve šlépějích svého desetiletého bratra Romea. Ten totiž hledí z bilboardů značky Burberry a to bude zřejmě pro dívčí duši větší výzva.

-hel-

Sdílejte článek
Štítky David Beckham fotbal Romeo podkolenka

Přečtěte si také