TopStar

30. října 2013 11:50

Dagmar Dandová

Bittnerová má problém s hormony

Herečka Miluška Bittnerová to má velice těžké. Prý se jí dostatečně nevyplavují „hormony štěstí“ endorfiny. Ty vznikají hlavně při cvičení a měly by navozovat pocity blaha. A u Bittnerové se tyto pocity ne a ne dostavit.

„Já o endorfina nezavadím ani po dvou hodinách tvrdého cvičení,“ přiznala se potom, co její kolegyně herečka Jana Krausová uvedla, že na pohybu má nejradši to, že jí zaplavují hormony štěstí.

„Každý se hned uvolní při sportu, ale já ne… Možná bych si měla pocity štěstí navozovat jinak, ale o tom se může mluvit až po dvacáté hodině,“ vtipkovala Bittnerová.

Herečka je prý nejvíc spokojená při dobrém jídle. „Akorát mám bezlepkovou dietu, tak spoustu věcí nesmím. Nemůžu jíst třeba pečivo a musím si i hlídat kečupy, jestli neobsahují pro mě nezdravá éčka. Musím si ohlídat i jogurty, omáčky… Je to vopruz a docela to leze do peněz,“ dodala, ale občas prý zhřeší a dá si oblíbenou svíčkovou.

„Nejlepší je ta od kolegyně Jarky Obermajerové. Jak říká, správná svíčková má být bez mouky. Já sice nejsem žádná kuchařka, ale o to jsem lepší strávník," uvedla Miluška Bittnerová.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také