TopStar

13. července 2016 14:42

Michal Chalupa

BLÁZNIVÉ DIETY PODLE CELEBRIT: Jak mega hvězdy šílí kvůli sexy tělíčku?

Každý člověk, nebo spíše každá žena, která není 100% spokojená se svojí postavou, neustále vymýšlí, která dieta by byla tou nejlepší. Určitě mnoho z vás zkoušelo diety, které spíše ničí zdraví než aby přispěly k dokonalým křivkám. Tady máte pár příkladů nesmyslných diet, které držely známé osobnosti

1. Madonna a její takzvaná Air dietaAno, čtete správně. Těm, kteří umí anglicky nebo si jsou schopni alespoň přeložit slovo air- vzduch, je jasné, že tato dieta je opravdovým bláznovstvím, protože člověk žije jen ze vzduchu. Tato dieta je vlastně takovou vírou, že člověk dokáže žít jen díky slunečním paprskům a díky vzduchu a vlastně jenom může mást svůj mozek tím, že nepotřebuje skoro nic jíst.

2. Marilyn Monroe – Prosím jen mléko a vejce.Ikona Marilyn Monroe se kdysi pochlubila, že má v oblibě tak trochu bizarní snídani. Každé ráno jedla syrové vejce v horkém mléku. No, šly byste do toho i vy dámy?

3. Ashton Kutcher - FrutariánstvíAshton začal s touto dietou, když se připravoval na roli Steva Jobse ve filmu Jobs. Samotný Jobs se totiž takto stravoval. Dieta spočívá v tom, že 75% denní stravy musí být jen syrové a čerstvé ovoce. Každopádně po měsíci, co tuto dietu Kutcher držel, skončil v nemocnici se zánětem slinivky.

4. Laura Prepon a HCG dietaTato dieta je založena na hormonu HCG, tedy choriovém gonadotropinu. Tento hormon produkuje žena během raného těhotenství, a ty které tímto chtějí zhubnout, si tento hormon aplikují pomocí injekce. Tato dieta není doporučována, protože zásadně narušuje hormonální rovnováhu a podle některých vědeckých výzkumů není absolutně účinná.

5. Demi Moore - Vlkodlačí dietaTato dieta je založena na lunárním kalendáři. Svůj jídelníček jednoduše přizpůsobíte podle měsíčních fází a jsou vždy dva dietní plány. Dietu byste měli začít během úplňku, protože je jistější pokrok. Během postního dnu nesmíte jíst pevnou stravu, konzumovat se smí jen voda či ovocné šťávy. Během ubývajícího měsíce by se měla pít voda, tělo se detoxikuje. Při novoluní by se mělo pít co nejvíce bylinných čajů, které spláchnou všechny špatné látky. Při dorůstajícím měsíci roste chuť na jídlo, tady pak platí trochu obrácená psychologie v tom, že právě v tomto období toho máte sníst, co nejméně. Měli byste se vyhnout především cukrům, tukům a hlavně žádná éčka.

6. Adriana Lima - Dieta podle andílků z Victoria’s SecretAno, i modelky z VS umí pořádně bláznit kvůli sexy postavě. Například právě Adriana Lima devět dní před přehlídkou pije jen proteinové koktejly, které obsahují vejce z prášku. Lima toto posunula ještě o další level a 12 hodin před velkou VS show už ani nic nepije.

7. Lady Gaga - taková opilcova dietaO Lady Gaga se v souvislosti s touto dietou-nedietou začalo mluvit díky tomu, že jí skoro nikdo nevidí při práci jíst, ale vždy jí každý vidí se skleničkou whiskey. Buď Gaga dělá jejímu oblíbenému drinku reklamu, nebo by už možná měla vyhledat nějakou odbornou pomoc.

8. Reese Witherspoon - Dětská stravaReese není jedinou známou ženou, která propadla této dietě, například Jennifer Aniston či Gwyneth Paltrow tuto dietu vyzkoušely. Dieta spočívá v tom, že se konzumují jen různé dětské kašičky. Podle odborníků jsou pro děti tyto kašičky vhodné, protože obsahují spousty dobrých živin, ale pro dospělé ženy je tato strava jednoznačně nedostatečná.


Přečtěte si také