TopStar

13. června 2014 14:50

Táňa Sáblíková

Boubelatá milionářka Nora Mojsejová… z pohádky do pekla a zpět!

Nora Mojsejová patří mezi slovenské celebrity, které se nesmazatelně zapsaly do povědomí nejen Slováků, ale i Čechů. A v čem tak vyniká?

Milionářka Nora Mojsejová se více proslavila tím, že svůj luxus a kýčovité zařízení domova vystavovala v televizní show Mojsejovci. Té se účastnila společně se svým manželem Braněm. Soutěžící tehdy bydleli v jejich garáži a snažili se získat přízeň manželského páru, aby s nimi mohli pobývat v domě.

O pár let později ale následoval rozvod s manželem Braněm a také policejní vyšetřování. Boubelatá blondýna spadla na úplné dno loni v září, kdy si pro ni přišla policie kvůli podezření z daňových úniků a zavřela ji do vazby. V té zůstává až do teď, a to kvůli možnému ovlivňování a zastrašování svědků!

Neutěšené podmínky vazby se ale na Noře podepsaly opravdu fatálně, z boubelaté podnikatelky se stala černovlasá vyhublá žena, kterou jen těžko lidé poznávali, když se poprvé dostavila k soudu… V současnosti má ale opět důvod k úsměvu, svitla jí totiž naděje, že se opět podívá na svobodu. Po dlouhých soudních sporech odmítl soudce prodloužit Noře vazbu a ta se po téměř deseti měsících nejspíše podívá na ulici. A kdy tento slavný den pro Slovenku přijde? Den D bude pro Noru 3. července.

Nora Mojsejová v době, kdy byla úspěšnou podnikatelkou a měla se dobře., Foto: profimedia.cz

A co se v zahraničním showbyznysu ještě událo?

Sdílejte článek

Přečtěte si také