TopStar

18. května 2014 20:19

Bouřka v Beverly Hills 90210 – Brandon napsal knihu a pěkně Brendu znemožnil. Co na ni prásknul?

Když pořádné role nepřicházejí, napiš knihu a pořádně v ní napráskej všechny své slavné kolegy. Téhle osvědčené brigády se tentokrát přidržel Jason Priestley (44) alias Brandon. Nejvíc se obul do své seriálové sestry Brendy, kterou ztvárnila herečka Shannen Doherty (43).

Jason ji popsal jako náladovou hvězdičku, které nebylo vůbec nic po chuti. Výmluvná je například scéna z letadla. "Ještě ani nedosedla a už nadávala manažerce, že pro ni neposlala limuzínu, ale obyčejné auto. Pak si dál stěžovala na úplně všechno kolem sebe. Snad každou minutu měla nějaký negativní komentář."

Shannen, která skutečně proslula svou problematickou povahou, knihu četla, protože ji okomentovala na Facebooku. "Je vtipná. Ale pravdy je v ní málo. Ovšem chápu... kniha se musí nějak prodat."

Jason začal vzápětí couvat: "Neměl jsem v úmyslu vyřizovat si něco se Shannen, ale těžko ji můžu vynechat. Její odchod byl pro mě smutnou událostí."

Shannen Doherty byla vypakována produkcí po čtvrté sérii, nesnesla se vůbec s nikým. V seriálu vydržela jen čtyři roky 1990–94, zatímco většina ostatních natáčela až do roku 2000.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky bouřka

Přečtěte si také