TopStar

15. března 2019 14:00

Tereza Šulcová

Brad Pitt vyrazil sám za kulturou! Navštívil muzeum moderního umění v Paříži

Sexy idol devadesátých let navštívil začátkem týdne romantickou Paříž. Výstava Thomase Houseagoa v muzeu moderního umění uchvátila téměř každého.

Herec se pro tuto událost oblékl do stylového černého outfitu, který doplnil elegantní čepicí. Hollywoodský fešák, který byl dříve ženatý s Jennifer Aniston a později s Angelinou Jolie, měl vždy slabost pro umění.

Tento krasavec má s bývalou ženou Angelinou Jolie celkem šest dětí, z toho tři adoptované. Jolie požádala o rozvod v roce 2016 a jejich cesta k domluvě ohledně péče o děti je dlouhá a stále není u konce.

V roce 2017 se herec svěřil GQ Style magazínu, že hlavním důvodem, proč neměl děti u sebe, byl alkohol a z tohoto důvodu je herec od té doby abstinent. „Myslím, že to byl hlavní problém, který jsem dokázal vyřešit, ale bylo to těžké. Bylo to období, kdy jsem se koukal jen na své chyby a utápěl se v tom.“

Brad ovšem nyní vypadá spokojeně. Objevila se spekulace, že randí s půvabnou architektkou Neri Oxman. Spekulace se ovšem vyvrátily hned poté, co si řekla ANO s Billem Ackmanem.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt výstava Paříž

Přečtěte si také