TopStar

27. června 2019 11:00

Tereza Šulcová

Bradley Cooper a Irina Shayk se nemůžou dohodnout, kdo dostane dceru do péče

Herec Bradley Cooper a modelka Irina Shayk oznámili začátkem tohoto měsíce rozchod. Nyní se dvojice nemůže shodnout, kdo má mít v péči jejich dvouletou dceru Leu.

Dvojice spolu byla čtyři roky. Nyní oznámila rozchod a snaží se domluvit střídavou péči pro dvouletou dceru Leu De Seine Shayk Cooper. Podle britského deníku Grazia chce s ní Cooper zůstat v Los Angeles. S tím ale nesouhlasí jeho bývalá partnerka Shayk. Maminka dvouleté ratolesti se chce totiž přestěhovat zpět do New Yorku.

Blízký zdroj se svěřil, že Irina si Los Angeles vůbec nezamilovala. „Irina se v Los Angeles nikdy necítila jako doma a tím myslím jejich dům v městské části Pacific Palisades. Důvodem byla Bradleyho maminka, která v této části žila a způsobovala mezi nimi napětí,“ prozradil zdroj.

Důvod rozchodu není znám. Fanoušci si myslí, že za ním stojí zpěvačka Lady Gaga. Cooper se zpěvačkou spolupracoval na romantickém filmu Zrodila se hvězda, kde hráli zamilovanou dvojici. Někteří fanoušci si myslí, že jejich láska z filmového plátna přerostla i do reálného života.

To si myslí i maminka modelky, která krátce po uvedení filmu obvinila Coopera z nevěry s Lady Gagou. Zpěvačka toto obvinění odmítá a tvrdí, že jejich vztah byl profesionální.

Sdílejte článek

Přečtěte si také