TopStar

7. června 2019 11:36

Tereza Šulcová

Bradley Cooper a Irina Shayk se po čtyřletém vztahu rozešli!

Podle nejnovějších informací jejich vztah už několik měsíců visel doslova na vlásku. Dvojice se rozhodla, že bude lepší se rozejít. Spolu mají dvouletou holčičku Leu.

Právě dvouletá dcera byla důvodem, proč se pár snažil tuto krizi přejít. Nakonec se ukázalo, že se nejedná o krizi, ale vážný problém. Rozchod potvrdil časopis People.

O tom, že měli problémy, se diskutovalo již na Oscarech, kde Cooper zářil vedle Lady Gaga a Irina seděla sama mlčky na after party. Dokonce se objevily spekulace, že zpěvačka měla aféru s Cooperem a stojí za vznikem těchto problémů. Ta to ale razantně odmítla. Ani jí vztah nevydržel - se svým snoubencem Christianem Carinem rozešla začátkem roku.

Společně si zahráli ve filmu Zrodila se hvězda, který sklidil velký úspěch. Ve filmu si Gaga a Cooper zahráli zamilovaný pár a nechyběly ani milostné scény. Podle herců se jednalo pouze o hraní a žádná jiskra mezi nimi nepřeskočila.

Dvojice prý měla problémy už dlouho a snažila se udržet rodinu pohromadě kvůli dceři. Podle E!News o rozchodu přemýšleli dlouho. „Strávili nějaký čas od sebe a zjistili, že jim to tak vyhovuje více. Do vztahu toho hodně investovali, těžce se z něj odchází. Ale dceru milují nade všechno, a to se nikdy nezmění,“ svěřil se zdroj pro E!News.

Sdílejte článek

Přečtěte si také