TopStar

19. listopadu 2013 11:00

Brangelina: Stařenka a pankáč po týdnech konečně spolu!

Ukázali se ve společnosti po mnoha týdnech, které strávili každý zvlášť: Na ní bylo vidět, jak ji vyčerpává práce na druhém filmu, který se kdy rozhodla režírovat. A on měl zase takový "výbrus" na hlavě, jaký jsme u něj ještě neviděli.

Hvězdný pár Angelina Jolie a Brad Pitt na sebe v soukromí neměl poslední dobou moc času. Zdá se však, že psychologové mají pravdu, když tvrdí, že občasné odloučení vztahu prospívá. Na předávání humanitárních "Oscarů" Governors Awards v Hollywoodu to mezi nimi pořádně jiskřilo.

Rodina při příchodu na slavnostní ceremoniál, Foto: isifa.com

Angelina Jolie obdržela prestižní humanitární cenu Jean Hersholt za své kampaně namířené k záchraně a pomoci ženským sexuálním obětem v Africe a dětem v Sýrii. Do společnosti ji doprovodil partner Brad Pitt a také už dvanáctiletý syn Maddox. Poprvé ve smokingu vypadal fantasticky.

Dvanáctiletý Maddox ve smokingu společnost ohromil. Foto: isifa.com

Zato Angelina je opět ve své nejhubenější "verzi", která jí přidává léta. Je patrné, jak ji vyčerpává režijní práce na filmu "Unbroken" o vojákovi, který vydržel během druhé světové války sedmačtyřicet dní na raftu v Pacifiku.

Taky Brad se v posledních týdnech zabývá vojenskou tématikou. Natáčí film Fury, který režíruje David Ayer. Proto ten nezvyklý účes.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Angelina Jolie humanitární smoking

Přečtěte si také