TopStar

9. listopadu 2013 13:04

Jana Fikotová

Angelina Jolie trpí bolestmi prsou

Nečekané komplikace zažívá americká herečka Angelina Jolie (38). Po mastektomii, v rámci které si nechala odstranit svá přírodní ňadra a nahradila je silikonovými implantáty, trpí nesnesitelnými bolestmi.

I když se názory na rozhodnutí Angelini v případě odstranění obou prsou různí, herečka si do nedávna skálopevně stála za svým rozhodnutím. Testy u ní totiž odhalily vysoké procento rizika rakoviny prsu a vaječníků – na stejnou nemoc zemřely její matka a teta.

Druhá část náročného zákroku však přináší trable. Herečku totiž sužují nesnesitelné bolesti a Jolie se obává, že na nové silikony může krutě doplatit. Už totiž sama přichází na to, že s implantáty mohla ještě nějaký čas počkat. Ušetřila by si tak množství problémů, které se po náročných chirurgických úkonech dostavily.

„Nové prsa jsou pro Angelinu bolestivá a vyvolávají nepříjemné pocity, což jí dohání k šílenství,“ prozradil zdroj z okolí herečky. Za normálních okolností totiž ženy čekají několik měsíců až rok, než si po amputaci prsou nechají vymodelovat nové přednosti. Matka šesti dětí však plastiku podstoupila téměř okamžitě.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky bolest prsa Angelina Jolie implantáty

Přečtěte si také