TopStar

2. srpna 2016 10:17

Michal Chalupa

Brenda z Beverly Hills na dně: Tohle už nebudu já! Nemoc se vrátila?!

Herečka Shannen Doherty (45) navzdory náročné léčbě nepřestávala myslet pozitivně. Plánovala dokonce adopci. Teď je ale vše jinak. Začíná být plná nejistoty a obav!

„Měla jsem rakovinu prsu, ta se rozšířila do lymfatických uzlin a při jedné operaci jsme zjistili, že některé z rakovinných buněk můžou být i mimo lymfatické uzliny. Takže proto podstupuji chemoterapii, a pak po ní půjdu na ozařování,“ řekla pro ET online.

Shannen si nedávno oholila celou hlavu kvůli následkům náročné chemoterapie. Fotky pak vystavila na sociální sítě. Podporu jí dodala nejbližší rodina, ale i fanoušci. Teď jakoby to už nebyla ta odhodlaná žena. Na herečku evidentně dopadl strach a úzkost.

„Nejistota je vždy nejděsivější. Zafunguje chemoterapie? Pomůže ozařování? Budu muset tím projít znovu, nebo budu mít metastáze? Všechno ostatní se dá zvládnout. Bolest i život bez prsou. Ale bojíte se o svou budoucnost, a jak to ovlivní lidi, které máte rádi,“ dodala.

Z budoucnosti má Doherty strach i proto, že už nebude vypadat jako dříve. „Bojím se, že už to nebudu já. Že už nebudu vypadat jako já,“ svěřila se. Momentálně si zakrývá hlavu šátkem, protože se bez vlasů necítí mezi lidmi dobře. Stále si ještě nezvykla, že je holohlavá. „Jsem přesvědčená o tom, že pokud budu opravdu bojovat, tak se uzdravím,“ tvrdí herečka.

Více informací se dozvíte v dnešním díle TopStaru.

Sdílejte článek

Přečtěte si také