TopStar

15. srpna 2015 17:51

Michal Chalupa

Británie v OBAVÁCH: Williamovi hrozí vážné NEBEZPEČÍ a Kate to těžce nese!

Velkou Británii zachvátila panika – teroristé mají políčeno na prince Williama. Islámský stát podle zahraničních médií objevil trhlinu v jeho ochraně a smyčka se stahuje!

Ostrované řeší, zda není následník trůnu princ William (33) v příliš velkém nebezpečí kvůli svému zaměstnání pilota letecké záchranné služby. Teroristé mohou polohu Williamovy helikoptéry určit například pomocí mobilní aplikace, kterou pořídí za necelé tři libry. Stačí pár kliknutí a zákeřní islamisté se dozví i směr letu, rychlost, kterou se stroj pohybuje, a cílovou destinaci. Pak už stačí jen zaměřit a vypálit.

"Prosím, nedělej ze mě vdovu." To jsou slova plná zoufalství, kterými se Kate Middleton loučí s Williamem při odchodu do práce. Obětavý princ je takřka denně v terénu a ve chvíli, kdy každou minutu tráví neúnavným bojem o cizí životy, těžko může být neustále ve střehu, jestli nemá teroristy v zádech. Před pouhými třemi lety přitom radikální islamisté prohlásili, že William pro ně představuje stejné zlo jako Adolf Hitler a chtěli zaútočit na královské svatbě. Nezbývá než doufat, že britské bezpečnostní složky vezmou věc do svých rukou a nedojde na nejhorší. Více se dozvíte ve VIP zprávách z 15. 8. a později na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také