TopStar

11. prosince 2018 10:56

Tereza Šulcová

British Fashion Awards: Victoria Beckham, Kendall Jenner, Kaia Gerber, Rosie Huntington i Meghan Markle!

V pondělí se udílely ceny British Fashion Awards! Jak je z názvu patrné, jedná se o módní ceny. Kdo je získal? Kdo byl nominován? Tuto událost si nenechala ujít ani vévodkyně ze Sussexu Meghan Markle, která se předvedla v krásných černých šatech, ve kterých vyniklo její rostoucí těhotenské bříško.

Trefa do černého! Módní návrhářka Victoria Beckham (44) zvolila dlouhé černé šaty až na zem s neobvyklým výstřihem. Victoria nepřišla na červený koberec sama, s sebou na galavečer vzala manžela Davida Beckhama (43) a svého syna Brooklyna (19). Victoria byla nominována v kategorii Návrhářka roku, která je zaměřená na dámské oblečení, stejně tak Clare Waight Keller (48), která získala prestižní ocenění Návrhářka roku za značku Givenchy.

Bývalá hvězda ze skupiny Spice Girls nebyla na tomto galavečeru sama. Na tuto velkou slavnost přišla i Meghan Markle, extravagantní Kendall Jenner, mladičká dcera Cindy Crawford Kaia Gerber, Kate Moss a modelka Rosie Huntington-Whiteley. Předávání cen se konalo v pondělí 10. prosince 2018 v Royal Albert Hall v Londýně.

Kaia Gerber (17) získala prestižní ocenění Modelka roku. Je to jedna z nejznámějších večerních akcí, kde se sejdou všechny známé módní ikony a návrháři, kteří nám diktují, co se má nosit.

Vévodkyně ze Sussexu se překvapivě objevila na této události jako zvláštní host. Meghan Markle měla velmi zajímavý proslov, kde zmínila návrhářku Clare Waight Keller, které poděkovala za svatební šaty a vzdala jí hold. Návrhářka byla z královského proslovu naměkko. „Tato žena je tak úžasná. Měla jsem možnost poznat Meghan jako její „nejlepší kamarádka.“ Je to pro mě čest, mít někoho, kdo vám skutečně a stoprocentně důvěřuje... Nemohu vám dostatečně poděkovat, je to pro mne ta nejkrásnější chvíle v životě.“

Sdílejte článek
Štítky Victoria Beckham Meghan Markle Kendall Jenner

Přečtěte si také