TopStar

2. října 2014 12:45

Brno plné hvězd

První listopadový týden se na Brněnském výstavišti bude vyskytovat neobvyklé množství známých tváří. Mezi 6. a 9. listopadem se tam totiž chystá na veletrhy Sport Life, Dance Life a In-joy hned několik herců, moderátorů a dalších mediálně známých osobností.

Už ve čtvrtek 6. 11. se návštěvníci mohou těšit například na herce a režiséra Ondřeje Sokola, který si díky své vášni pro adrenalin zvolil adrenalinové lanové centrum, jež slavnostně otevře. V pátek se herec a hudebník Jan Budař vrhne na padesát metrů vysokou budovu BVV, kterou bude slaňovat. Morální podpory se mu dostane od našeho nejúspěšnějšího horolezce Radka Jaroše, který nedávno zdolal K2.

Návštěvníci veletrhu však také mohou obdivovat například mistra světa, potetovaného bikera Dominika Nekolného a jeho BMX Show a to po celou dobu veletrhu. A ty, kdo raději přemýšlejí o hubnutí, zase potěší dietolog Petr Havlíček, jenž bude radit, jak se poprat s kily navíc.

Sobota 8. 11. bude dopoledne patřit krásným maminkám herečce Aleně Antalové, cvičitelce Hance Kynychové a moderátorce Evě Decastelo, které poběží pětikilometrový Maminy Run po výstavišti.

A odpoledne dorazí Richard Genzer, se kterým se návštěvníci pokusí vytvořit taneční rekord v počtu tanečníků na jednom místě tančících jednu choreografii.

Podívejte se, jak Geňa trénoval:

Na veletrhu však bude i plno jiných zajímavých aktivit pro celou rodinu. Od herní zóny přes nejrůznější workshopy, až po vystoupení kapel jako Verona nebo Royal Elements. A pokud chcete na tohle všechno za stovku, stačí se zaregistrovat na webu www.bvv.cz/sport-life.


Přečtěte si také