TopStar

14. února 2018 17:03

Brooklyn Beckham vyměnil maminku za přítelkyni! Victorii nepřišel na přehlídku, protože měl rande

O víkendu proběhla módní přehlídka Victorie Beckham na Týdnu módy v New Yorku. Celá rodina si tuto událost nenechala ujít... až na nejstaršího syna Brooklyna. Ten upřednostnil rendez-vous s přítelkyní Chloe Moretz a slavnost jednoduše ignoroval. Co na to zklamaná Victoria?

V době, kdy David Beckham s dcerkou Harper a syny Romeem a Cruzem podporoval svou ženu na jubilejním desátém představení podzimní kolekce, Brooklyn si užíval v Los Angeles se svou dívkou, herečkou Chloe Moretz, která před nedávnem oslavila jednadvacáté narozeniny. Podle zdrojů se dvojice sešla se svými přáteli a dokonce uspořádala ještě jednu oslavu pro mladičkou krásku.

Brooklyn se ke svým rodičům chová uctivě a s neskonalou láskou. Před několika dny si nechal udělat tetování na počest svého otce. Nyní na chlapcově zápěstí tkví rok 1975, což je právě rok narození Davida Beckhama. A je to teprve pár hodin, co prezentoval na svém Instagramu tetování srdce s nápisem ‚‚máma‘‘.

Připomeňme si, že poprvé se na veřejnosti ukázali osmnáctiletý syn světového fotbalisty Brooklyn Beckham a dvacetiletá žádaná herečka Chloë Moretz 6. listopadu. Pár se před nějakou dobou rozešel, ale nyní svítá na dobré časy a oba zamilovaní působí jako vrkající hrdličky. Předzvěst jejich návratu jeden k druhému byly společné fotky na Instagramu a vyvrcholilo to polibky na Insta stories. Je možné, že v Hollywoodu se objeví nový mladičký manželský pár?

Sdílejte článek

Přečtěte si také