TopStar

10. října 2015 18:46

Michal Chalupa

Bruce Willis na nervy: Dcera Scout JE ukazuje, kudy chodí!

A co mamka Demi Moore říká na to, že je její prostřední dcera Scout bojovnicí za prsa? Tedy za jejich ukazování, necenzurování atd.

Scout si totiž myslí, že prsa jsou dar a není fér je zahalovat, dávat přes ně na netu hvězdičky a tak, no. A my s ní teda souhlasíme, protože, co si budeme povídat, není trošku divný, když si při velkých hicech chlapi můžou sundat tričko, ale ženy ne? Není to tak trošku diskriminace?

Vždyť ňadra žen jsou stejně přirozená jako ta mužská. A třeba v našem národě pivařů, má dost chlapů větší cecíky než ženy. Takže vlastně vidět krásná ženská prsa by bylo pro prostředí mnohem estetičtější. Scout taky vadí, že na mnoha místech je zakázáno veřejně kojit. Což je úplně na hlavu postavené, protože mimčo si přece nevybírá, kdy má hlad.

A tak se Scout a například zpěvačka Rihanna rozhodly podpořit hnutí, které chce bradavky navěky osvobodit od cenzury, věznění v oblečení a nemožnosti kojit na veřejnosti. A jak jinak to udělat, než se naprosto vzepřít, odhodit svršky a vyjít do ulic?! Jen tak dál, holky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také