TopStar

20. srpna 2013 06:50

Lucie Průchová

Bruse Willis: Nechce celé dny počítat bankovky

Americký herec Bruce Willis (58) přiznal, že ho už nebaví hrát akčního hrdinu. Důvod je prostý: Prý ho to začalo prostě nudit.

Svěřil se s tím v rozhovoru pro španělský magazín XLS. „Exploze jsou jednou z hlavních součástí mé práce. Pokud jste jich už pár viděli, není to zase až tak zajímavé. Vím, že většině mých fanoušků se to líbí, ale pokud mám být upřímný, mě to už dost nudí. Je mi jasné, kdo jsem. Pracuji na různých filmech a akční přinášejí největší zisk. Ovšem v poslední době mě už nebaví trávit celé dny počítáním bankovek.“

Jisté je, že několika miliónů se nedopočítá. Nedávno totiž herec vyvolal velkou vlnu kritiky, když se nedohodl s tvůrci připravovaného filmu The Expendables 3. Důvodem nepodepsání smlouvy byly finanční podmínky. Bruce údajně chtěl milion dolarů za nash" id="prima-celebrity-353343-0" class="prima-celebrity">každý natáčecí den.

Bruce Willis se proslavil jako akční hrdina především díky roli Johna McClana ze série Smrtonosná past (1988, 1990, 1995, 2007, 2013). Za svůj život natočil desítky filmů s tématikou sci-fi a nespočet postav akčních hrdinů. S exmanželkou, herečkou Demi Moor má tři dcery. Čtvrtou mu porodila modelka Emma Heming, kterou si vzal v roce 2009.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také