Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

BRUTÁLNÍ VIDEO: Sokol s Mádlem se učí u Vlasty Harapese! Jak jim jde balet?

matoušhartman. Publikováno: 16.10.2015
Ti, kdo sledují média, si už jistě všimli, že herci Ondřej Sokol a Jiří Mádl se trochu odchýlili od svých porfesí a chystají se fušovat do řemesla tanečníkům.

reklama

"Já tanec miluju a opravdu mě baví, odjakživa, jen jsem to nikdy moc nedával najevo. Velkou část života jsem se totiž tančit styděl, a teď, když už se stydím míň, mě to zase už dost bolí," vysvětlil Ondřej Sokol svůj postoj k tomuto druhu pohybu.

Nicméně spolu s Jiřím Mádlem přijali výzvu a 7. listopadu se na Brněnském výstavišti pokusí s dalšími stovkami nadšenců překonat rekord v počtu tanečníků tancujících stejnou choreografii na jednom místě v rámci festivalu Dance Life Expo.

A protože se do tréninku pustili naplno, nevynechali ani lekci baletu. Tu překvapivě vedl náš nejznámější "baleťák" Vlastimil Harapes. "Když jsem chodil do tanečních, mlátil nás taneční mistr pravítkem přes hlavu, což Vlastík nedělá, ale myslím, že kariéru baleťáka jsem už asi prošvihl," dodal se smíchem Sokol...

Ke hraní počítačových her už jedině v ponču!

Fatty natočil VIDEO pro Primu! Bude z něj nová módní ikona? Podívejte se, jak se vystajloval

Pohlreichovým pořadem již prošla pěkná řádka podivínů.

VIDEO: Hustá sbírka Pohlreichových EXOTŮ se rozrostla do obludných rozměrů! Ustojí kluk se šutrama tak silnou konkurenci?

reklama