TopStar

25. ledna 2015 11:35

Táňa Sáblíková

Brzobohatý a Kuchařová: Utajená svatba v USA?

Okolo slavného českého páru Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý se toho šušká opravdu hodně. Jednou, že je Táňa těhotná, nyní se ale vyrojila spekulace ještě větší! A to ta, že se v USA provdala za svého přítele Ondřeje Brzobohatého!

Ondřej Brzobohatý požádal Táňu loni ke konci roku o ruku, ona řekla ano. Kdo by si taky pohledného mladého muzikanta nechtěl vzít, když ženě nabídne stejný prsten jako má vévodkyně Kate. Zásnuby zvládl pár, který si pečlivě hlídá soukromí, opravdu v utajení, a tak by se nikdo moc nedivil, že by i svatba mohla proběhnout na tajňačku!

Spekulace se vyrojily poté, co Ondra na svůj facebookový profil umístil fotografii Táni, která drží v ruce sošku pro nejlepší manželku. Pod příspěvkem se okamžitě objevily komentáře, které právě na zmiňovanou svatbu poukazují. „Best wife? Něco tajíte?“ napsal jeden z fanoušků.

Zda je to opravdu pravda, nebo se jedná jen o povedený žertík slavné dvojice, se asi dozvíme až po jejich příjezdu zpět do České republiky. Tajit to totiž asi nezvládnou napořád.

Táňa drží sošku "nejlepší manželka". Okamžitě se vyrojily spekulace o tajné svatbě.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také