TopStar

19. listopadu 2014 14:18

Buldok Thomas Castello: Rok z vily venku. Čeho nejvíc lituje a čím se živí? Máme rozhovor!

Ve Vile to vypadalo, že pozdějšího vítěze Vladka Dobrovodského zabije. Nestalo se. Taky se zdálo, že lásku k zelenooké Zdeničce nerozchodí. Rozchodil. Buldok Thomas Castello se divákům reality show VyVolení nesmazatelně zapsal do paměti. Jak žije dnes?

Thomas vsadil na auta, kterými se zabýval už před Vilou. "Auta hrají v mé obživě hlavní roli, teď jsem navíc začal dovážet pneumatiky z Německa, Nemůžu si stěžovat," řekl nám s úsměvem. Vypadá vyrovnaně. Je mu čtyřicet a jeho život jede po klidných kolejích. "Pořád stejná práce, stejná přítelkyně... Neměnil bych."

Jak dlouho tvralo, než se po reality show váš život dostal do normálu?

Dva tři měsíce určitě, to nebyl čas absolutně na nic. Ještě tak čtvrt roku navíc bylo dost pracovních příležitostí v souvislosi s VV, jezdili jsme hlavně po diskotékách, ale i to postupně utichlo. Lidé mě občas poznají, řeknou třeba: "Hele to je Thomas z vily...", chtějí fotku. Víc se toho neděje.

Nemrzí vás to?

Nemrzí, i když přiznávám, že kdyby se našla nějaká příležitost v showbyznysu, tak bych asi neřekl ne. Nedávno jsem točil dvě větičky do jednoho seriálu, klidně bych se ale motal i v zákulisí, třeba kolem aut.

Co vám řekli rodiče nebo kamarádi na vaše chování ve vile?

Známí i cizí lidé mi vyčítali, že tam Zdenička ze mně dělala blbce. Zpětně jsem si to taky uvědomil, ale tam jsem to prostě nepoznal. Neodhalil jsem, že hraje jen svou hru a baví se. Povedlo se jí dokonale skrýt, že je jiné sexuální orientace - alespoň jak jsem se já dozvěděl, má už několikátou přítelkyni. A další opravdu častou reakcí okolí byly poznámky, že se diví, že jsem Vladka nezabil.

Litujete něčeho zpětně?

Jedině toho, že jsem zklama hodnou holku, Sabču, se kterou jsem chodil tři roky. Dneska už bych byl chytřejší a ve Vile si s nikým nic nezačínal, nepoložil bych se do toho a snažil se tak nevzplát.

Vídáte se s někým z Vily?

Teď už tolik ne, ale po VV jsme docela jezdili spou. S Martinem, Nikčou, Jafarem... překvapivě taky s Evou, která se mi za svoje chování i omluvila. Občas si s někým zavoláme.

Na Facebooku máte hodně fotografií z výletů s přítelkyní, vapadáte spokojeně. Nebudete se ženit?

Možný je všechno, vždyť bych měl i načase, je mi čtyřicet. Na programu dne to ale není.

jad

Thomas ve VILE: Vzpomínáte?

S přítelkyní Sylvou:

Sdílejte článek

Přečtěte si také