TopStar

22. prosince 2018 11:00

Markéta Škorňová

Bývalá první dáma svými kozačkami vyrazila dech i hvězdě Sexu ve městě: Michelle Obamová se extravagance rozhodně nebojí!

Bývalá první dáma Spojených států amerických Michelle Obamová se stala středem pozornosti při rozhovoru s hvězdou seriálu Sex ve městě Sarah Jessicou Parkerovou, se kterou si povídala v rámci turné „Becoming“. Diváky i herečku však mnohem víc zaujaly její extravagantní kozačky v hodnotě čtyř tisíc dolarů!

Michelle Obamová je sebevědomá a cílevědomá žena, která se nebojí ostrých dialogů, ale ani extravagance v módě. To ostatně dokázala v Barclays Centru v Brooklynu, kde se představila v rámci svého knižního turné. Na akci, kterou moderovala hvězda seriálu Sex ve městě Sarah Jessica Parkerová, oblékla bývalá první dáma dechberoucí třpytivé kozačky nad kolena. Společně se žlutými šaty zářila Michelle doslova jako sluníčko.

Model, který Obamová zvolila, ocenila i sama Parkerová, která měla slabost pro boty nejen ve zmíněném seriálu, vysoké podpatky totiž miluje i v reálném životě.

Boty od návrháře Balenciaga v hodnotě čtyř tisíc dolarů na sebe strhly právoplatně plnou pozornost přihlížejících a Michelle tak může s klidem říci, že o posledním dnu jejího amerického turné s názvem „Becoming: Intimní konverzace s Michelle Obamovou“ se bude ještě dlouho mluvit.

Turné je spjato s knihou, kterou vydala bývalá první dáma minulý měsíc a nese stejný název "Becoming". Jen za třicet dní od spuštění prodeje se prodalo více než 3 miliony výtisků.

Sdílejte článek

Přečtěte si také