TopStar

1. srpna 2023 00:00

Celebrity ohrožené smrtí v ložnici

Vědci minulý týden vydali varování. Kdo výrazně chrápe, ten je v ohrožení života a může umřít každým okamžikem. V ohrožení jsou i slavní spáči. Která nádherná herečka chrápala jako když pilou řeže, kdo má doma speciální "chrápací" pokoj a kdo podstoupil hypnózu?

"Vykopla mě z postele," stěžoval si hořce po rozvodu režisér Guy Ritchie, se kterým jeho manželka Madonna odmítla sdílet až do rána byť jen jedinou noc. Měli celkem čtyři domovy po celém světě a v nich každý vlastní pokoje.

Ani zpěvák Kevin Jonas ze skupiny Jonas brothers nestrávil žádnou noc s vlastní manželkou Dennielle. Pro časopis Touch Weekly připustil, že to chápe. "Chrápeme všichni, máme to po tátovi," řekl na adresu svých bratrů.

Na tom není nic divného. Chrápání zhoršuje nadváha, alkohol a další faktory, ale dědičnost hraje svou roli. Chrápe princ Charles, od kterého se spolužáci na Gordonstone School houfně stěhovali, chrápe i jeho syn Harry. Když spali spolu s Williamem během armádního výcviku v jedné místnosti, William si stěžoval novinářům. "Chrápe tak, že mě držel v pozoru celou noc."

Za nejhlučnějšího spáče je ale označován Tom Cruise. V ložnici s ním nevydržela žádná z partnerek, odstěhovala se Nicole Kidman i Katie Holmes. Cruise si pořídil ve vlastním domě místnost, které říká "snoratorium" (to snore je anglicky chrápat, pozn. aut.)

jad

Prohlédněte si naši fotogalerii a dozvíte se, s kým se ještě nedá v klidu spát:

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také