TopStar

13. srpna 2013 14:41

Nechutné celebrity - Válejí se po hrobech, oblékají do masa a zvracejí na podiu

Celebrita, která dokáže překročit hranici nechutnosti, má o pozornost postaráno. Čerstvě to dokázala například zpěvačka Leona Šenková, která se pochlubila na Facebooku fotkami ze hřbitova.

Není první ani poslední, kdo se rozhodl přiživit kariéru skrz nějakou nechutnost či obscénnost. Obvykle se to totiž vyplácí. Ale neplatí to vždycky.

Nicméně existují hvězdy, které na principu průběžného šokování založily celou kariéru. Bývala to Madonna - ta se několikrát ocitla přímo v církevní klatbě (naposledy byl zakázán její koncert v Bulharsku před čtyřmi lety). Provokovala doslova vším: lascivními pózami, natáčením videoklipů na hřbitovech, údajným zneužíváním církevních symbolů, legendárními špičatými korzety a dalo by se pokračovat.

Jenže už je dáma v letech a štafetu po ní převzali jiní. Třeba Lady GaGa, kteřá aktuálně chodí na veřejnosti polonahá, jako by neexistoval jiný způsob, jak upozornit na nové album. GaGa určitě provokovat umí, ačkoliv ji to někdy stojí málem zdraví. Na nemožných vysokánských botách se kácí na potkání a občas se objevuje v oblečku z čerstvého masa, které v teple sálů patřičně zapáchá.

Pořádně na sebe upozornit uměla vždycky i Britney Spears, která se na podiu vášnivě líbala s Madonnou i Rihannou. Ostatně, Rihannu není k žádné vylomenině potřeba dlouho přemlouvat. Důkazy TADY.

Za mistra provokace byl považován frontman skupiny Black Sabbath Ozzy Osbourne. Škoda, že si většinu svých excesů vůbec nepamatuje a dnes jen překvapeně kroutí hlavou: "Můžu být rád, že jsem to vůbec přežil." Nepamatuje si ani slavnou scénu z podia, kdy ukousl hlavu živému netopýrovi, kterého po něm hodil rozvášněný fanoušek. Vzpamatoval se až v nemocnici, když mu píchali injekci proti vzteklině.

Na podiích přímo při koncertech zvraceli (jen namátkou): závislačka Amy Winehouse, idoly teenagerů Jusitin Bieber a Harry Styles z One Direction (shodně tvrdili, že je přepadla viróza), podivínský zpěvák Marilyn Manson, výše zmíněná Lady GaGa a další.

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také