TopStar

11. srpna 2013 13:50

Týdenní svodka drbů ze života celebrit: Beyoncé je nakrátko, Leonardo di Caprio se maskoval

Celebritám jsme v důsledně patách a minulý týden se kolem nich děla spousta zajímavostí.

Třeba slavný herec z Titanicu a nejnovější Velký Gatsby Leonardo di Caprio se snažil užít si dovolenou inkognito na Ibize. Maskoval se důsledně, jak můžete sami posoudit:

Byl ale odhalen. Dovolenou strávil Leonardo se svou o sedmnáct let mladší přítelkyní, modelkou Toni Garm, která patří mezi "andílky" Victoria´s Secret.

Podívali jsme se hvězdám zblízka na prstíky a našli úchvatné diamanty. Podrobnosti o tom, kdo je herečkám daroval a kdy budou svatby čtěte ZDE:

Šílená horka nespalovala pouze nás, ale také Spojené státy. Herečka Rheese Whiterspoon si to, zdá se užívala. My jen dodáváme, že nejspíš bude mít velké starosti s tím, jak zamaskovat opálení do šatů:

Do historicky nejteplejšího týdne v České republice se narodily slavným osobnostem dvě holčičky:

Maruška zpěvačce Martě Jandové...

... a Adele podnikatelce Michaele Maláčové

Leccos zajímavého se dělo i na premiéře filmu Paranoia

Miley Cyrus a Liam Hemsworth, který hraje ve filmu jednu z hlavních rolí, v posledních týdnech čelili spekulacím o rozchodu. Teď se hodně snažili, aby nikdo nezůstal na pochybách, že jsou stále pár.

Dorazil i Harrison Ford s manželkou Calistou Flockhart a dcerou ze druhého (ze svých tří manžeství) Georgiou. Jen váháme, jestli třicetiletá Georgia náhodou nezaspala a nahonem nevyrazila v pyžamu. Kalhoty i blůzku totiž měla navlas stejné.

A ještě něco ze života zpěvaček divošek:

Beynocé si ostříhala vlasy nakrátko. Poprvé ve svém životě. Její kadeřnice Kim Kimble řekla, že ji k tomu vůbec nutit nemusela. "Byl to správný krok ve správný čas." Jak to Beyoncé sluší posuďte sami. Co říkal její manžel, rapper Jay Z, není známo.

Její kolegyně Rihanna to pro změnu roztočila na karnevalu na rodném Barbadosu. Ochranka měla co dělat, aby ji uhlídala. Čtěte podrobnosti:


Přečtěte si také