TopStar

21. září 2015 11:25

Lenka Zajícová

Ceny Emmy: Přehled nejkrásnějších rób. Která se nejvíce líbí vám?

V Los Angeles se v neděli večer předávaly televizní ceny Emmy. Podívejte se, kdo by měl dostat pomyslnou cenu za nejlepší šaty.

Taraji P Henson

Transparentní róba z dílny Alexandra Wanga působila svěže a nejevila žádné známky vulgarity, co je u těchto materiálů často vídaná chyba. Zajímavý prvek jsou ramínka z řetízků. Tento detail je velice in (je evidentní, že si nepopletla hrnečky).

Emma Roberts

Emma Roberts oblékla model Jenny Packham. Zlaté šaty v kombinaci s půvabem této mladé slečny vypadají dokonale a evokují krásy starého Hollywoodu.

Lady Gaga

Doba šílených kreací je zřejmě u této kontroverzní zpěvačky u konce. Na nedělní galavečer oblékla jednoduchou róbu designéra Brandona Maxwella a vypadala naprosto elegantně. Její vzhled lehce připomínal Marilyn Monroe – a s tímto stylem nikdy chybu neuděláte.

Jamie Alexander

Herečka v modelu Armani Prive vypadala skvěle. Byl zcela výjimečný a netradiční. Vzhled ustála, přestože tyto róby poseté flitry mohou být zrádné a působit teatrálně.

Laura Prepon

Přirozeně ryšavá herečka oblékla róbu Christiana Siriana, která podtrhla její skvělou figuru. Červená barva skvěle kontrastovala s její tmavou barvou vlasů i výrazným make-upem. Prepon byla nepřehlédnutelná, vypadala skvěle, přestože v některých okamžicích působila lehce dramaticky.

Jessica Paré

Jessica Paré vsadila na růžovou róbu Oscara de la Renty a vypadala dokonale. S modelem pak skvěle korespondoval účes i doplňky.

January Jones

January Jones v modelu Ulyany Sergeenko překvapila svojí originalitou. Zelená barva v tomto odstínu skvěle blondýnkám padne. Zlatá brož pak byla ideálním detailem, který overalu dodal notnou dávku šmrncu a luxusu.

Sarah Hyland

Jako dokonalá dáma vypadala mladičká herečka v róbě Zaca Posena. Bordó róba vypadá na této talentované slečně skvěle. Tak vytříbený vkus u mladých dívek se jen tak nevidí.

Kerry Washington

Zvolila sebevědomou róbu s flitry, která se zrodila v dílně Marca Jacobse. Návrhář se údajně inspiroval gladiátory, není tedy divu, že Washington působí sexy a sebevědomě zároveň.

Claire Danes

Danes vypadala v šatech Prada s rockovými prvky svěže. Šaty, které se ztotožňují se všemi aktuálními trendy dnešní doby, vypadají opravdu výjimečně. Díky úpravě vlasů a make-upu neztrácejí na luxusním vzhledu. Bravo. Někdy je třeba vsadit na jiné šaty, než jsou ty klasické.

Sdílejte článek