TopStar

30. září 2015 11:19

Michal Chalupa

Čerstvé drby ze zákulisí TOP STAR magazínu: Eva to pěkně schytala od jedné paní a Patricie se skoro ztratila v mlze!

Tento týden jsme se nestěhovali. Ale jen tak tak. Už už se totiž zdálo, že pravidelný týdenní rytmus přemísťování zůstane zachován – ovšem informace, že k tomu opět dojde, přežila jen pouhých pár minut.

Všichni se vyděsili, pouze jedna (konkrétně A. Ž.:-) ) pookřála. Marně. Nakonec se stěhovali skoro všichni kromě naší kanceláře. Kdo příště?

Moderátorku Evu Perkausovou tentokrát nikdo nezastavil, ale chtěl… Až k baráku ji totiž pronásledoval malý peugeot. Ovšem nikoli kvůli podpisu – rozezlená dáma chtěla Evě osobně vynadat, že jí nedala přednost zprava… Povedlo se a Eva je teď na pravou stranu vysloveně citlivá.

Pronásledování naší produkční Patricie by se zmíněné rozezlené dámě prodražilo – odjela totiž na prodloužený víkend do rakouského Schladmingu. A měla s sebou bundu „zimní a ještě zimnější“.

Andrea Dvořáková Correia nám cestou do střižny (její reportáž o novodobém krasavci Kristianovi jste v pondělí viděli) přinesla výslužku z vlastní svatby. Děkujeme. Na svatební fotku si však ještě chvíli počkáme – my i vy. Tak snad příště.

Sdílejte článek

Přečtěte si také