TopStar

7. září 2015 14:11

Michal Chalupa

ZE ZÁKULISÍ: Týden v Top Star Magazínu aneb POD POKLIČKOU!

Abychom si byli s vámi blíž – budeme přinášet pravidelný pohled do zákulisí TOP STAR magazínu očima osoby nejpovolanější - dramaturgyně Andrey.

Co je tedy o nového u nás: Na pondělní večer jsme pro vás připravili premiérový Top Star Magazín (důvěrně TSM) s novou moderátorkou Evou a s mírně pozměněnou sestavou v „přípravně“.

* V úterý se stěhujeme – někdo výš, někdo níž.

* A mezitím točíme, točíme a točíme.

* Radka Červinková už dlouho prahla po reportáži s Petrou Nesvačilovou: „Tuším, jakousi tajemnost, neuchopitelnost duše.“ Reportáž je natočena, Radka nadále nadšená.

* Mirka Roubíková má mimořádně hodné miminko – Adélka si klidně spinká ve střižně, zatímco maminka se střihačem stříhají reportáž o rapperovi...

* Martina Jandová minulý týden nespala snad vůbec – nonstop točila. V reportážích byla jednou příjemně empatická, podruhé pozoruhodně ostrá. Poznala to i moderátorka Eva – tu reportáž prostě musíte v pondělí vidět!

* Pěkný fičák měla také nová produkční Patricie Parnahajová, která si hned v prvních dnech vysloužila přezdívku „turbo“: vše vidí a vše zařídí.

* Agátu Prachařovou zdravíme důvěrně Haf Haf – a když uvidíte rubriku Dog Star, pochopíte…

*Ještě než si Kateřina Kristelová odskočila do ciziny, vyjela na reportáž za slavnou a krásnou manželskou dvojicí na Moravu – uvidíte v některém z TSM.

* Šéfredaktorka Zuzka Brzáková odpovídá na každý mail i SMS okamžitě a po společném obědě je jasné, jak to dělá: v pravé ruce lžíce, v levé telefon. Nonstop!

* V TSM se sešla mimořádná kumulace Andreí: Andrea Ježková pobyla s Romanem Vojtkem a jeho dětmi (při vší počestnosti – natáčela reportáž) na Lipně, a pak dostala nápad okamžitě odletět na dovolenou! A tak ji máme v Barceloně. Druhá Andrea strávila úžasný den s úžasným hokejistou Jakubem Voráčkem a jeho úžasnou sestrou Petrou, o nichž natočila úžasnou reportáž. A teď se má úžasně v Rakousku. Třetí Andrea – Žbodáková, je novou dramaturgyní TSM a sepisuje tyto veledůležité informace z Palma di Prima. Neboli ze sídla televize prima na pražské Palmovce. :-) Ahoj u TSM každé pondělí ve 21.35!

Sdílejte článek

Přečtěte si také