TopStar

8. června 2016 18:24

Michal Chalupa

Česká tanečnice Angeé Svobodová: „Kanye West je v reálu…“

Tanečnice a choreografka Angeé Svobodová je mladá, krásná a talentovaná. Udělali jsme si s ní výlet do Tuniska, aby nám řekla, co právě teď chystá a jaké úspěchy už má za sebou…

Ačkoliv spolupracuje s množství zvučných jmen, jak v Česku, tak v zahraničí, nás zajímala její zkušenost s rapperem Kanye Westem: „Já jsem se s ním setkala pracovně a to je strašný profesionál. On vlastně během koncertů vidí úplně všechno, co se děje. Když někdo udělá špatný pohyb, tak to potom ví. A když jsme se vlastně poprvé seznamovali, tak i když působí v médiích strašně arogantně, a tak nějak jako nepříjemně, tak v reálu je vlastně docela stydlivý a strašně milý člověk.

A ač se nám tomu nechtělo věřit, Angeé s ním strávila dost dlouho dobu na to, aby to objektivně posoudila: „Já jsem byla na evropském a australském turné jako jedna z tanečnic. Bylo nás tam dvacet a většina byla z České republiky. Protože choreografii dělal Yemi, všichni jsme podstoupili nějaký casting, který se konal v Praze, a Kanye si pak vlastně vybíral sám, koho chce do týmu,“ prozradila Angeé.

Sdílejte článek

Přečtěte si také