TopStar

12. února 2016 15:33

Michal Chalupa

Kanye West o sexu s Taylor Swift: „Udělal jsem tu KU*VU slavnou!“

Módní značka rappera Kanye Westa se prezentovala na obří show v newyorské Madison Square Garden. Párty se hemžila největšími americkými hvězdami showbyznysu, a pak to přišlo…

Bylo to jak na předávání nějakých prestižních cen – Rihanna, Gigi Hadid, Naomi Campbell, Karlie Kloss, Jaimie King a mnoho dalších se objevilo na pódiu, kde probíhala módní přehlídka, za jejíž organizací a samotnou značkou stojí megaloman Kanye West.

Vše probíhalo podle klasického scénáře celebritní supershow až do chvíle, kdy začal West rappovat svou novou skladbu Famous: „Cítím, že já a Taylor bychom stále mohli mít sex. Tu kurvu jsem proslavil já.“ Jenže taková potupa měla rychlou odezvu.

Bratr Taylor Austin dal na Instagram video, kde vyhazuje do koše boty Kanyeho značky s tím, že jarní očista od nepořádku začíná. Rapper se dodatečně hájil, že měl od zpěvačky povolení tento text na nové album zařadit. To mluvčí Swift kategoricky popřel. Ona sama prohlásila, že West nesnáší ženy.

Není to poprvé, co Kanye tak moc Taylor naštval. V roce 2009 právě přebírala ocenění MTV Awards, on se opilý vypotácel na pódium a svým blábolením přerušil Swift, když se chystala pronést děkovnou řeč.

Sdílejte článek
Štítky Kanye West Sex opilost Rihanna rapper Naomi Campbell Taylor Swift

Přečtěte si také