TopStar

1. ledna 2016 16:48

Michal Chalupa

Otrávená Taylor Swift: Nejnejka Kendall to na Silvestra dělala s chlapem, na kterého už nikdy neměla sáhnout!

A je ruka v rukávě! Jediná výraznější součást klanu Kardashianů, supermodelína Kendall Jenner, zase chodí s Harry Stylesem! A pak že do stejné řeky nevstoupíš. A ze silvestrovského mecheche na jachtě, které si milenci dopřáli, nemá radost ani další jeho ex – Taylor Swift.

Když hrajete v kapele jako One Direction, můžete si dívky vybírat mezi těmi nejlepšími z nejlepších. Své o tom ví Harry Styles, kterého paparazzi nafotili ve vášnivém obětí s Victoriiným andílkem Kendall Jenner na luxusní jachtě v Karibiku. Shodou okolností v místech, kde trávil konec roku s rodinou i mastermind Star Wars George Lucas.

Dvojice si závěr roku pořádně užívala a soudě dle fotografií, které přinesl například Daily Mail, to bylo hodně žhavé. No co, stará láska nerezaví a blízká přítelkyně obou hrdliček Taylor Swift by o tom také mohla vyprávět.

„Taylor od společného přítele slyšela, že Harry a Kendall jsou zase spolu a je naprosto v šoku. Nemůže uvěřit tomu, že s ním Kendall znovu randí zvláště po jejich poslední společné rozmluvě, kdy jí (Kendall) řekla, že už by s ním nikdy nic nemohla mít,“ řekl zdroj bulvárnímu serveru HollywoodLife.com. No, vidíte, člověk míní, ale lásce neporučíš.


Přečtěte si také