TopStar

4. prosince 2015 15:41

Michal Chalupa

Taylor Swift v úzkých: Calvin Harris šílí z Harryho Stylese z 1D!

Jsou to už tři roky, co se Taylor s Harrym rozešli a není příliš pravděpodobné, že by k němu zpěvačka ještě něco cítila. Přesto prý Calvin, kdykoliv o hvězdě One Direction slyší, mluví o Stylesovi pravidelně hanlivě.

Když se Swift s Harrym rozešla bylo to prý proto, že byl příliš nevyzrálý. Když si Taylor začala s populárním dýdžejem, Taylor prý Stylese často před Calvinem srážela. Nicméně to může mít příčinu v tom, že ho její vztahy s dřívějšími partnery dohánějí k žárlivým scénám. Dokonce si vůbec nepřeje, aby s nimi měla dívka cokoliv nadále společného a kontaktovala je. Takové chování je mezi dospělými tak časté, jako směšné.

„Calvin se odřízl od svého předešlého života playboye a zcela se soustředí na svůj vztah s Taylor. Ale nerad slyší o jejích bývalých láskách. Nechce, aby o nich mluvila a dokonce je sám i pomlouvá. Přeje si, aby Taylor naprosto obdivovala jen a jen jeho. Dost ho rozčiluje pomyšlení, že by ke svým ex Taylor stále něco cítila nebo se s nimi vídala,“ tvrdí to alespoň jeden z Harrisových kamarádů, který se rozhodl mluvit pro server Hollywoodlife.com. Pokud je to pravda, tak to má pěkně blbý...

Sdílejte článek

Přečtěte si také