TopStar

1. prosince 2015 13:26

Michal Chalupa

Taylor Swift zachraňuje Selenu Gomez z PRŮŠVIHU v Austrálii: Bieber se jí dostává pod KALHOTKY!

TayTay a SelGo jsou velké kámošky, a tak zpěvačka Bad Blood nemůže jen tak v klidu přihlížet, jak se kráska s hispánskými kořeny chystá docela znemožnit. Není žádným tajemstvím, že Selenu opět úspěšně vábí Justin Bieber. A to se Taylor nechce líbit.

Dlouho se to zdálo naprosto nemožné, ale podle toho, co píší zahraniční společenská média, už to bude tak. Selena a Justin spolu začínají znovu randit, a i když se snaží za každou cenu vyhnout zájmu novinářů, přesto všechno ututlat nemohou. A že je Bieber pro návrat ke krásné zpěvance schopen obětovat cokoliv, to se dlouho ví.

Jenže představa, že by nejlepší přítelkyně znovu musela trpět a podlehla veřejným i soukromým omluvám zpěváka songu „Sorry“, nedá Taylor Swift spát. Podle zámořských zdrojů se snaží udržet Justina se Selenou pokud možno od sebe a chce si s Gomez vážně promluvit. Justin ovšem udělá vše, aby se bývalce dostal znovu do kalhotek. Pokud se tak již nestalo…

Jako skvělá záminka jí k tomu poslouží její šestadvacáté narozeniny 13. 12., jež oslaví během turné po Austrálii. Už nyní za ní, kromě Seleny, letí i miláček Calvin Harris a modelka Karlie Kloss, aby si u klokanů trochu užili. Mezi zvanými na oslavu údajně nechybí například Oprah Winfrey nebo Ed Sheeran. Podaří se Taylor odradit Selenu od náruče zlobivého Justina?

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez Austrálie Ed Sheeran kalhotky Taylor Swift Oprah Winfrey Calvin Harris zlobit

Přečtěte si také