TopStar

24. září 2015 15:23

Michal Chalupa

Tady něco nehraje: Taylor Swift chystá svatbu a chce otěhotnět, zatímco Calvin Harris obráží „masážní salóny“!

Zpěvačka Taylor Swift a DJ Calvin Harris se prý chystají potvrdit svůj nevěrou zkoušený vztah sňatkem a chtějí si pořídit co nejdříve děťátko. Alespoň to tvrdí titul aktuálního O.K.! magazínu.

To je celkem překvapující, vzhledem k nedávným zprávám o vzájemných nevěrách a krizi vztahu. Zprávy o velkých změnách v životě Taylor a Calvina přišly jen krátce poté, co se provalila Calvinova návštěva v „masážním salónu se šťastným koncem“ a erotický románek Taylor s jedním ze svých tanečníků. Minulý týden ještě na pokraji krachu a nyní svatba a miminko! To by znamenalo, že v redakci renomovaného O.K.! magazínu buďto ztratili paměť nebo milenci obrátili o 180 stupňů.

Ať tak či onak, nedávno Calvin prokazatelně kupoval diamantový prsten za půl milionu dolarů, což činí téměř 12 a půl milionu korun. To by svědčilo přinejmenším o zásnubách. Teď byl skotský DJ spatřen v jiném obchodě na Beverly Hills, kde se živě zajímal o prsten za 1,4 milionu dolarů.

Podle komentářů magazínu je jasné, že když jde muž do zlatnictví, tak proto, aby požádal ženu o ruku. No dobře, my to holoubkům samozřejmě přejeme. Sporné je i tvrzení, že by Taylor prahla po dítěti a dokonce prý potvrdila, že si s Calvinem přejí chlapečka. Nedávno se totiž vyjádřila v tom smyslu, že neví, jestli děti vůbec chce. Takže čemu věřit?

Sdílejte článek

Přečtěte si také