TopStar

14. srpna 2015 12:00

Michal Chalupa

Potupná URÁŽKA! Miley Cyrus ZESMĚŠNILA Taylor Swift: Do sporu jsou namočení i Cara Delevingne a Justin Bieber!

Už jsme psali o tom, že mezi kámoškami Miley Cyrus (22) a Taylor Swift (25) panuje před vyhlašováním Video Music Awards hodně napjatá atmosféra, zvlášť poté, co se letošní konferenciérka slavnostního večera pustila do Tay v rozhovoru pro Marie Claire. Teď se do sporu rozhodla vmísit další hvězdička.

Třetí do party rozmazlených a bohatých děvčat je totiž britská modelka a herečka Cara Delevingne (23), dlouholetá blízká kamarádka obou rozkmotřených rivalek. Jejich nevraživost údajně nemůže přenést přes srdce. Jednoduchým důvodem, proč se Miley do Tay obula kvůli násilí v klipu k písni Bad Blood, je prý žárlivost. Taylor je teď na vrcholu popularity, a to se neodpouští ani mezi přítelkyněmi.

Vrcholem bylo, když se Cyrus na svém Instagramu neudržela a postovala urážlivou koláž, kde vyměnila tváře Taylor a Justina Biebera s výsměšným komentářem, že teď vypadají jako roztomilý lesbický páreček. „Cara má k oběma velmi blízko, takže tohle je pro ni noční můra,“ říká zdroj webu HollywoodLife.com. „Nesnáší, když lidé nedrží spolu, a tak se rozhodla oběma domluvit a napravit to.“

To určitě nebude lehké, protože Taylor sice veřejně na útoky Miley nereaguje, ale rozhodně po nich zůstala hořká pachuť. Je lehké si spočítat, že ty dvě se do rozhovoru spolu nepoženou. „Když to nepůjde jinak, použije Cara klidně i lest, aby ty dvě vytáhla na schůzku a donutila je si promluvit. Je velmi přesvědčivá a ráda by celé drama překonala a urovnala řevnivost mezi kamarádkami,“ říká informátor. Tak co, vyjde jí to? Anebo je to všechno jen promyšlená kampaň, jak si před předáváním prestižních cen přihřívají dámy polívčičku?

Sdílejte článek

Přečtěte si také