TopStar

22. července 2015 13:33

Michal Chalupa

Taylor Swift a Nicki Minaj si vjely do vlasů: Přilétne facka na nadcházejícím večírku?

Kdo by to byl řekl, že se do sebe tyhle dvě samičky na Twitteru tak pustí? A za všechno prý může obyčejná závist prdelaté čokoládové zpěvačky! Nemůže totiž vydýchat, že byla Taylor nominována na hlavní cenu v kategorii Nejlepší video roku na MTV Music Awards 2015.

Provokatérka Nicki Minaj je na mrtvici, že její videa Anaconda nebo Feeling Myself s Beyoncé nejsou v užším výběru na vítěze, kdežto Taylor Swift s písní Bad Blood ano. Na Twitteru si nezapomněla postěžovat a rýpnout si nepřímo do kolegyně. „Je jasné, že když tvé video oslavuje ženy s velmi štíhlými postavami, je hned nominováno,“ napsala a reakce potrefené husy na sebe nedala dlouho čekat. Taylor ovšem také ukázala ostré drápky: „ Neudělala jsem nic špatného, podporuji tě a mám ráda. Nejsem jako ty, která poštvává jednu ženskou proti druhé. Možná ti to někdo baští.“

To byla voda na mlýn hubaté Nicky, která však chytila Taylor za slovo, a udělala ze sebe svatouška: „Huh, ty jsi určitě nečetla můj tweet. Mám tě opravdu moc ráda. Ale ty to vytahuješ.“ Přetvářku první kategorie završila svou odpovědí Swift, která Nicki v případě, že by vyhrála, zve také na pódium, protože by si ho s ní velmi přála sdílet. Pěkné jedůvky, co říkáte? Snad se na slavnostním předávání nic nesemele, i když by taková menší strkanice celebrit byla zajímavým osvěžením tradičně nudného ceremoniálu.

Minaj vidí hlavní problém v boji internetových služeb, které jejich videa distribuují. „Jsem moc ráda vážení, že vidíte, jak tyhle věci fungují. Taylor nahodila svůj klip přes Spotify a je nominována. My si vybrali Tidal a jsme mimo hru,“ vidí v tom zákulisní ekonomické zájmy zpěvačka. Je pravdou, že Anaconda trhla na internetu všechny rekordy sledovanosti a je zvláštní, že mezi nejlepší se klip neprobojoval. Mezi navrženými videi jsou kromě Taylor Swift skladby 7/11 od Beyoncé, Thinking Out Loud od Eda Sheerana, Mark Ronson a Bruno Mars s Uptown Funk a Kendrick Lamar s Alright.

Sdílejte článek
Štítky Beyoncé kategorie Nicki Minaj Taylor Swift

Přečtěte si také