TopStar

14. července 2015 14:06

Michal Chalupa

Selena Gomez má Biebera NA HÁKU: Vyšli si spolu, ale ona pro Justina připravila studenou sprchu!

Sladkobolné drama v přímém přenosu. I tak by se dal charakterizovat vztah někdejších milenců Seleny Gomez a Justina Biebera. Nemohou být spolu, ale bez sebe také ne. Jeden kolem druhého krouží, i když oba všem dávají najevo, že žijí vlastní život. Tentokrát se ale zpěvačka rozhodla být drsnější.

Selena Gomez dává světu jasně na srozuměnou, jak moc je celý románek s Justinem Bieberem minulostí a vlastně se jí ani netýká. Přitom každý, kdo páreček sleduje déle, ví, že jsou jeden na druhém dodnes závislí – Justin se jí nejednou skrze sociální sítě vyznává a ona musela pít, aby ho dostala ze své hlavy. Dnes snad neexistuje zpěvák pod pětadvacet let, s kým by zpěvačka alespoň nekoketovala nebo si s ním nevyšla. Je to jen pár dní, co rozložila Justina, když přišla na party zavěšená do Eda Sheerana a svou bývalou lásku opovržlivě přehlížela. Hned potom si vyšla s Nicken Jonasem, aby ho pěkně odkopla a užila si mejdan s Codym Simpsonem. Ta se s tím tedy nemaže!

Jenže to ještě nebylo nic proti tomu, co pro exmilence připravila tentokrát. Dvojice byla totiž spatřena na společném rande, Justin byl v sedmém nebi, a pak to přišlo. Ještě ten samý den se nechala na veřejnosti vidět s členem One Direction Niallem Horanem. Zdá se, že to děvče nechává Bieberovi pěkně sežrat za všechny ty proplakané noci. Nechává v Justinovi rozhořet naději, že by možná jen přece měl šanci, a pak ho krutě sejme. No, je vidět, že se od svého bývalého dost naučila a trápí sebestřednou hvězdu jeho vlastními zbraněmi.Niall Horan a Selena Gomez

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez rande Ed Sheeran cody simpson

Přečtěte si také