TopStar

15. září 2015 15:37

Michal Chalupa

TRAPAS: Nebožák (NE)OCHMATÁVAL prdelku Taylor Swift a krutě mu to změnilo život!

No jo, když je prdelka jako broskvička, stojí to ovládání, aby si chlap nesáhl. A když i přesto ve slušně vychovaném gentlemanovi převládnout zvířecí pudy a plácne si, může čekat přinejmenším facku. Ale co se stane, když taková zadnice patří Taylor Swift?

Pak tedy doporučujeme zašít si ruce uvnitř bundy nebo si raději useknout ruku, protože následky tohoto střetu mohou být fakt husté. Příkladem je právě probíhající soudní proces, ve kterém hraje hlavní roli jeden DJ, jeden koncert, jedno popadnutí za zadek, jedno dostaveníčko s bodyguardy a jeden vyhazov z práce.

A co se teda vlastně stalo? DJ z rádia v Denveru si chtěl s přítelkyní udělat hezký večer a zašel na koncert Taylor. V průběhu vystoupení byl pozván do zákulisí, kde si s milou dokonce udělali společnou fotografii se Swift. Zatím super zážitek, co?

Když ze zákulisí odcházel, narazil na jednoho z jejích spolupracovníků, který zrovna kolegy bavil tím, jak během onoho focení popadl Swift za půlky. DJ se tím nezaobíral a pokračoval si užívat koncert. My bychom se tomu možná i zasmáli. Ale jen do chvíle, než by nás čapla zpěvaččina ochranka, uštědřila nám pár kopanců a z koncertu nás vyhodila. Přesně takhle totiž dopadl DJ, který dal celou věc k soudu.

Onen incident totiž vyplul na povrch a muž dokonce dostal vyhazov z rádia, ve kterém pracoval! Takže se rozhodl sexy zpěvačku zažalovat a dokázat, že nic neudělal. A je možné, že Swift naopak vůbec netušila, jak celá „osahávací historka“ dopadla a jaké trable DJ nakonec měl. Takže jsme zvědaví, jestli dá soud zapravdu chudákovi, který si ani nesáhl, nebo zpěvačce, která možná nevěděla, co bylo pak. A my si myslíme, že to nejmenší, co by Taylor pro nebožáka mohla udělat, by bylo to, aby našpulila zadnici a nechala se pořádně poplácat, když už z toho měl takovou polízanici. Souhlasíte?

Sdílejte článek

Přečtěte si také