TopStar

15. září 2015 14:09

Michal Chalupa

Justina Biebera vyhnali jako prašivého psa: Navíc čelí sprostému obvinění u soudu! O co tady jde?

Justin Bieber (21) nadává jako špaček poté, co je vláčen k soudu kvůli údajně zdemolovanému domu na párty. Jako by toho nebylo dost, po klání v boxu, kdy zvítězil jeho kámoš Floyd Mayweather Jr., odehnala Justina ochranka jako posledního otrapu!

Slaďouš a idol náctiletých dívek má v poslední době smůlu. Nejprve si ho předvolali k soudu, protože se měl spolu s ostatními celebritami účastnit devastace pronajatého přepychového sídla na Grammy party. Tu si od majitele pronajal raper Meek Mill a hostil dalších 1000 hostů včetně takových jako Nicki Minaj, Chris Brown, Khloe Kardashian nebo French Montana.

Ti všichni by, pokud majitel domu u soudu zvítězí, měli zaplatit 3,6 milonu korun. Justin ovšem tvrdí, že určitě nic nezničil, a pokud ho obviňují z nepovoleného vniknutí na pozemek, je to nesmysl – byl totiž mezi oficiálně pozvanými.

No, a další trapas se stal poté, co jeden z Bieberových nejlepších kámošů Floyd Mayweather Jr. vyboxoval vítězný zápas a zpěvák se za ním vydal přímo do ringu se šampáněm, aby mohli společně slavit. Jenže tvrdě narazil na nepochopení obra z ochranky, který ho z ringu rychle vyprovodil se slovy: „Je mi úplně jedno, kdo jsi, ale běž pryč!“ Justin se trochu bránil, ale když mu pohrozili vyvedením v poutech, tak se raději stáhl. Video z konce incidentu uvidíte ZDE.

Sdílejte článek

Přečtěte si také