TopStar

29. srpna 2015 11:15

Michal Chalupa

Je Justin Bieber takové DŘEVO V POSTELI? Přiznal TRAPNÝ průběh SEXU s mnoha dívkami!

Idol náctiletých a zpěvák hitovky What Do You Mean Justin Bieber (21) poskytl obsáhlý rozhovor v pořadu On Air s Ryanem Seacrestem a celkem dost toho na sebe řekl. Největší údiv pochopitelně vzbudila jeho protivná zkušenost s milenkami, které mu dokážou místo sexu připravit peklo...

Buď je Justin v posteli opravdu špatný, nebo je něco v nepořádku s dívkami, které si vodí do ložnice. Na jednu stranu přiznává, že vlastně celé dny jenom jí a užívá si s pěknými šťabajznami, ale zároveň odhaluje stinnou stránku svého sexuálního života. Jestli si myslíte, že se každá může přetrhnout, aby si to rozdala se známým proutníkem, tak je to úplně jinak!

Když se Ryan Justina zeptal, jaký význam se pojí k textu singlu What Do You Mean, tak zpěvák odpověděl zvláštní otázkou: „Zažil jsi někdy v ložnici, aby tě (žena) odháněla pryč, pak tě chtěla líbat, pak se rozplakala a pak tě zase od sebe odháněla?“ Moderátor opáčil, že zažil u dívek slzy štěstí, ale zkušenosti jako Justin naštěstí nemá. Bieber zkrátka na některé své obdivovatelky působí tak, že místo vzrušení přichází hysterie. To mu nezávidíme.

Sdílejte článek

Přečtěte si také