TopStar

24. srpna 2015 11:53

Michal Chalupa

URAŽENÁ Selena Gomez ZUŘÍ: Nejlepší kamarádka si užívá SEX s jejími chlapy! KOHO měla naposled?

SelGo (23) je pěkně naštvaná kvůli své nejlepší kámošce Kendall Jenner (19). Tedy je spíš otázkou, jestli jsou vůbec děvčata ještě kamarádky. Méně slavná dívka se totiž rozhodla vyzobávat drobečky po Seleně a nějak příliš často si užívá s jejími exmilenci.

Začalo to hned poté, co Selena musela spolknout avantýru nejlepší kamarádky Kendall s Justinem Bieberem (21). Žárlivá přítelkyně si prostě chtěla vyzkoušet, jaké to s ním je. Jenže tím to ani zdaleka neskončilo. Jen co dala Selena Gomez kopačky Nicku Jonasovi (22), hádejte, co se stalo! Kendall i s ním skončila v posteli, a protože si dělala zálusk i na Nickova bratra Joea, posnažila se jeho přítelkyně Gigi Hadid, aby to Kenny s Nickem vyšlo a sama se tak zbavila konkurence.

Super hvězda je tímto postupem nejlepší kamarádky dost rozezlena. „Selena cítí, že Kendall jde po všech jejích chlapech, co měla. Chce, aby se od jejích bývalých držela dál. Opravdu ji to zraňuje. Snažila se situaci s Kendall zachránit, ale když to konečně skončila s Justinem, začalo to s Nickem, se kterým Selena vyběhla. Cítí se jako blázen,“ říká jeden z kamarádů dvojice pro magazín In Touch. Selena stále chodí s Orlando Bloomem (38) a je pravděpodobné, že toho žárlivá mrška Kenny sbalit nedokáže. Ale narovnat přátelství s podrazačkou už Selena prý nemá zájem, je opravdu naštvaná a o svou důvěrnici ztratila zájem.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez Orlando Bloom Kendall Jenner naštvaný

Přečtěte si také