TopStar

15. srpna 2015 15:57

Michal Chalupa

VELKÁ galerie SEXY fotek NAHÉ Seleny Gomez: Pozor, ať z toho někoho NEKLEPNE!

Asi se najde málokdo, kdo by doma neměl nějakou tu erotickou fotografii, nebo dokonce video zachycující buď odhalené tělo, více těl nebo dokonce samotný sex. Nejinak jsou na tom i známé osobnosti a typickým příkladem je Selena Gomez (23).

Hanbaté snímky Seleny pocházejí z několika hlavních zdrojů. Asi nejslavnější je video s orálním sexem a erotický tanec s masturbací, vše pořízeno na telefon Justina Biebera (21). Selena se ukazuje jako šikovná dívka a také sama ráda tu a tam vyfotí selfíčko, které tu odhaluje zadeček, tu pro změnu poprsí. Samozřejmě mnoho snímků dodávají paparazzi, kteří trpělivě celebrity sledují v jejich soukromém životě a čekají na vhodnou příležitost, kdy zmáčknout spoušť.

Další možností jsou reklamní kampaně nebo exkluzivní materiály pro časopisy. Takovým příkladem je vydařená fotografie Seleny nahoře bez propagující její parfém Fragrance. Nesmíme zapomenout na velké množství podvrhů, převážně pornografických, kde Seleninu hlavu dosazují autoři do nejpeprnějších poloh a situací. Na to existuje jednoduchý fígl. Selena Gomez má totiž na prsou rozpoznatelná mateřská znaménka, takže se jen těžko můžete nechat napálit.

Sdílejte článek
Štítky Justin Bieber Selena Gomez Sex masturbace znaménko erotika spoušť fígl

Přečtěte si také