TopStar

11. září 2015 19:16

Michal Chalupa

Exkluzivní VIDEO: Modýlek Adam Mišík se potkal ve výtahu s Miley Cyrus! Jak to proběhlo?

Zpěvák a dnes už trochu i model Adam Mišík se na předváděcím mole blýskl na Prague Fashion Week. A určitě sobě ani návrhářům ostudu neudělal. Jenže on si teď plní svůj americký sen a v Los Angeles už zažil nejedno zajímavé setkání. A to pro nás zjistila reportérka TOP STARu Kristýna Ullrichová.

Jaké jsou tvoje zkušenosti s modelingem?Neměl jsem žádnou lekci chození, nic takového, takže jenom jsem se kouknul na film Zoolander a vlastně tak jsem se to naučil. Teda nevím, jestli mi to šlo, to musíte posoudit vy.

Potkal jsi už v LA nějaké hvězdy?Tak jako člověk jich tam potkává hodně, třeba jsem se potkal s Judem Law, Seanem Pennem, Miley Cyrus ve výtahu nebo Red Foo z LMFAO. Samozřejmě člověk ty celebrity tam potkává a vídá je docela často, přece jenom je to město hvězd.

A nemáš nějaké drby?To asi ne, já si myslím, že na to jsem tam nebyl ještě tak dlouho. Ale až něco budu vědět, tak vám to určitě řeknu samozřejmě.

Pokud vás o Adamovi, Pavlíně Jágrové na molu a akci Prague Fashion Week zajímalo více, sledujte TOP STAR z 11. 9. na na Prima Play.

Sdílejte článek

Přečtěte si také