Videa

7. září 2015 15:52

redakce Prima Lajk

ŽEBŘÍČEK: 7 nejlepších českých youtuberů! Fatty, MenT i Hoggy, kdo další?

Počty jejich odběratelů rostou do desetitisíců a zhlédnutí jejich videí třeba i do milionů. Z těch nejpopulárnějších youtuberů jsme vybrali ty nejzajímavější. Sledujete všechny?

MenTMá skoro 600 tisíc odběratelů a na YouTube nahrál 477 videí. Ve svých videích už zvládl spořádat štíra, vyspat se se Shrekem, vyrazit do Tchaj-peje nebo nám dát lekci turečtiny (toho nejšílenějšího z ní, samozřejmě). S natáčením videí začal před několika lety a od začátku pracuje se záznamy z hraní počítačových her, i když u nich nenadává tolik jako Fatty.

GejmrYoutuber, kterého stejně jako paní Colombovou nikdo neviděl. Neukazuje se ve svých herních videích, jeho selfíčka nenajdete ani na jeho Facebooku. Takže je dokonalou záhadou youtuberského světa. Počet jeho odběratelů se i tak vyšplhal na 540 tisíc!

Jirka KrálYoutuber, co se zajímá snad o všechno. Na web dává svoje videa z cest, populární rozbalování technologických novinek nebo hraní her (třeba simulátoru kálení ze střechy, opravdu zajímavé). Jeho popularita narostla na více než 400 tisíc odběratelů.

HoggyPopulární hudebník a youtuber Hoggy zvládá okomentovat prakticky cokoli a ještě k tomu ironicky. Mluví hodně hodně rychle, ale pořád se jeho humor dá stíhat. Na YouTube jeho kanál odebírá přes 420 tisíc lidí. Hoggy navíc se svými fanoušky snapchatuje a odpovídá jim na jejich otázky.

StejkJeho Perly ze světa vždycky přinesou něco nového, co jste ještě nevěděli (prostě jako Prima Style). „Videjek“ natočil už přes čtyři stovky a přijal v nich nejšílenější možné výzvy nebo rozbaloval balíky, které mu přišly od fanoušků

PedrosGamePatří mezi youtubery, se kterými se můžete podívat, jak se hrají populární počítačové hry a ještě se u toho pobavit – anebo jako u Until Dawn prožívat napětí! PedrosGame má také přes 400 tisíc odběratelů, kteří sledují jeho neuvěřitelnou tisícovku videí!

FattyPillowTo nejlepší nakonec. Pořádně velká třešnička na youtuberském dortu. Můžete se dívat na Fattyho streamy z her a parádně se u nich pobavit a naučit se, jak se má jíst, nebo že jsou sedačky v kině fakt nebezpečná věc. Fatty dřív vystupoval jako rapper Tlustej Kárl a jako FattyPillow má na YouTube přes 200 tisíc odběratelů. Hvězda o velikosti Jabby Hutta!

Sdílejte článek

Přečtěte si také